Inteligentny termostat firmy Bticino

Inteligentny termostat firmy Bticino

Inteligentny termostat Wi-fi włoskiej firmy Bticino.

Inteligentny termostat Wi-fi włoskiej firmy Bticino

Inteligentny termostat Wi-fi włoskiej firmy Bticino
Inteligentny termostat Bticino

Prezentujemy totalną nowość na rynku, termostat Wi-fi renomowanej, włoskiej firmy Bticino.

Do podłączenia termostatu wymagana jest aplikacja ”Bticino Termostat” dostępna do ściągnięcia na smartfony w aplikacji Google Play dla urządzeń w systemie Android oraz App Store dla urządzeń w systemie Ios. Instalacja jest bardzo łatwa i intuicyjna dzięki czemu każdy spokojnie poradzi sobie z instalacją.

Po połączeniu termostatu ze smartfonem możemy obsługiwać go z każdego miejsca na ziemi pod warunkiem dostępu do Internetu.

Ta innowacyjna technologia pozwala nam na ręczne a także zdalne sterowanie temperaturą w pomieszczeniach. Będąc daleko od domu w każdej chwili poprzez aplikację możemy włączyć ogrzewanie, tak, aby była idealna kiedy do niego wrócimy. Program aktywuje ogrzewanie lub chłodzenie przez ograniczony czas ( 30, 60 lub 90 minut) niezależnie od ustawionego profilu i temperatury w pomieszczeniu. Możemy również wyświetlać temperaturę oraz poziom wilgotności.

Urządzenie jest energooszczędne oraz ekonomiczne. Tryb „Boost” pozwala uniknąć marnotrawstwa energii, ponieważ po zakończeniu okresu pracy możemy mieć pewność, że ogrzewanie lub chłodzenie wyłączy się.

Inteligentny termostat wi-fi firmy Bticino
Termostat Bticino

Montujemy go na ścianie- co wygląda bardzo nowocześnie, bardzo estetycznie wykonany, o niewielkich wymiarach, zaledwie 126 x 87 milimetrów, przy grubości jedynie 28,1 milimetrów przy montażu naściennym.

To samo urządzenie może być instalowane na wielu smartfonach, więc różni domownicy/ użytkownicy mogą nim sterować. Można utworzyć i nadać mu tygodniowe programy.

Inteligentny termostat Wi-fi firmy Bticino jest pokryty szkłem, wpasuje się w każde, nawet najbardziej wymagające pomieszczenie. Metalizowany szczegół to element wyróżniający, który charakteryzuje urządzenie.

Inteligentny termostat wi-fi bticino
aplikacja

Prezentacja urządzenia

Podłączenie termostatu

 

Więcej produktów tej włoskiej firmy znajdziecie Państwo tutaj.

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

 

 

 

 

Dodaj komentarz