Inteligentny budynek

Smart House, czyli tak zwany inteligentny dom. To nie tylko wysoki komfort życia ale przede wszystkim bezpieczeństwo, dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny. Inteligentny budynek sprawi, że wyjeżdżając na wczasy, weekend czy nawet pracy będziesz miał w zasięgu ręki cały swój dobytek.

Smart Home to system alarmowy i system monitoringu, który ma pod opieką bezpieczeństwo całego naszego domu czy apartamentu przed nieproszonymi gośćmi. Ogrzewanie, klimatyzacja, kontrola nad roletami czy żaluzjami to żadne wyzwanie. Urządzenia audio i wideo również będą w zasięgu Twojej ręki. Każdym z tych urządzeń będziesz w stanie kierować za pomocą takiego urządzenia jakim jest smartfon.

Nie ma znaczenia czy mieszkasz w starym budownictwie czy też w nowoczesnych apartamentach, system inteligentnego domu jest stworzony właśnie dla Ciebie. Smart house dopasowuje się do Twojego trybu życia, nie Ty do jego.

To innowacyjne rozwiązania, wygoda oraz ułatwienie codziennego życia. Wystarczy tylko kliknięcie jedną ręką, a masz pod kontrolą cały swój dom.

Inteligentny dom posiada system czujników, przez które przepływają informację. Powoduję to maksymalizację funkcjonalności, a co za tym idzie minimalizację kosztów eksploatacji.